Projekt Přemyslovci 2023 je spolufinancován Evropskou unií.
ZAjištění Činnosti MAS je spolufinancován Evropskou unií.

Články

Filtr
 • Do Malého přemyslovského měšce je podáno 52 žádostí

  V poledne 28. února se uzavřel příjem žádostí do devátého Malého přemyslovského měšce. Doručeno jich bylo celkem 52 a komise pro hodnocení k nim zasedne 24. března. Do konce března vyhlásí správní rada výsledky, které budou vzápětí zveřejněny na našem webu.

  Jarda Huk

  jordan Sneakers | blush pink adidas superstars suede red white Mid Light Smoke Grey - Grailify
 • Příjem žádostí do páté výzvy PRV uzavřen

  V pondělí 17. 2. 2020 se uzavřel příjem žádostí do páté výzvy PRV. Do fiche 2 (Investice do zemědělských podniků) bylo podáno 8 žádostí, do fiche 4 (Podnikání v nezemědělských činnostech) 3 žádosti a do fiche 6 (malé projekty pro obce) bylo podáno 16 žádostí. Vyčerpána však byla alokace pouze ve fichi 2. Přehled přijatých žádostí najdete zde. V následujícím týdnu začne administrativní kontrola přijatých žádostí a ty projekty, které kontrolou projdou, budou postoupeny hodnotící komisi.

  Jarda Huk

  Running sneakers | adidas youth showcase basketball league 2016 Release Date , Gov
 • Ministerstvo financí vyhlašuje dotace pro obce do 3000 obyvatel

  MF ČR 10. 2. 2020 otevřelo dvě investiční dotace z programu 29822 pro obce nebo svazky obcí do 3000 obyvatel. První je určena na nájemní bydlení, druhá na výstavbu a rekonstrukce základních a mateřských škol. Limit dotace je u bytů 10 mil. Kč, u škol 20 mil. Kč na projekt, podíl žadatele je 10 %. Akce musí být proplacena v roce 2020. Jedna obec může podat více žádostí. Příjem žádostí u obou dotací, podávaných v systému MFČR, trvá do 15. 3. 2020.
  Více informací najdete zde.

  Sport media | Jordan Ανδρικά • Summer SALE έως -50%

Evropský zemědělský fond rozvoje venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí