Projekt Přemyslovci 2023 je spolufinancován Evropskou unií.
ZAjištění Činnosti MAS je spolufinancován Evropskou unií.

Články

Filtr
 • Pozvánka na jednání pléna společnosti a pléna místního partnerství

  Vážení členové a partneři společnosti,
  dne 14. 11. 2017 od 17:00 hod se koná jednání pléna společnosti Přemyslovské střední Čechy a pléna místního partnerství MAS Přemyslovské střední Čechy. Pozvánku s podrobným programem a místem konání naleznete zde.

 • Pozvánka na koncert ve Zlonicích

  Dovolujeme si Vás pozvat na koncert ve zlonickém Chrámu Nanebevzetí Panny Marie, který se koná v sobotu 4. listopadu od 17hod. Plakát s podrobnějším programem naleznete zde.

 • Semináře pro žadatele k připravované výzvě PRV

  Zveme všechny zájemce o podporu z řad zemědělců, zpracovatelů zemědělských produktů, výrobců potravin a krmiv, poskytovatelů ubytovacích služeb a malých pivovarů na semináře, které se k připravované výzvě CLLD/Programu rozvoje venkova 2/2017 konají v naší kanceláři ve Slaném, Wilsonova 599 v úterý 31. 10. 2017 a v úterý 7. 11. 2017, vždy od 15 hodin. Pozvánky s programem naleznete zde.

  Budeme vás informovat o možnostech podpory z jednotlivých fichí a o sepsání žádosti a dalším postupu v administraci projektu.

  Jaroslava Saifrtová

 • Semináře pro žadatele OP Zaměstnanost

  V pátek 20. října byly vyhlášeny čtyři výzvy OP Zaměstnanost a všechny potřebné dokumenty naleznete zde. 
  Od 23. října do 8. prosince (do 12:00) bude možné podávat žádosti do systému MS2014+.

  Pro žadatele je připraven seminář ve středu 29. listopadu 2017 od 13.00v naší kanceláři ve Slaném, Wilsonova 599, první patro.

  Zájemci se mohou hlásit na email: info@premyslovci.cz

  Jarda Huk

 • Semináře pro žadatele z výzvy PRV

  Dovolujeme si Vás informovat o konání seminářů pro žadatele z připravované výzvy Programu rozvoje venkova (zemědělce, zpracovatele, výrobce krmiv a potravin, poskytovatele ubytovacích služeb a malé pivovary), které se uskuteční 31. 10. a 7. 11. 2017, vždy od 15 hodin v naší kanceláři ve Slaném, Wilsonova 599. Zájemci se mohou hlásit na email: info@premyslovci.cz

  Jarda Huk

 • Seminář pro MŠ v ORP Slaný

  Dovolujeme si Vás pozvat na seminář pro pedagogy Mateřských škol v ORP Slaný, který se uskuteční 20. 10. 2017 ve Slaném. Pozvánku s podrobným programem naleznete zde.

Rychlé zprávy

Converse adidas superstar damen glitzer silber

MAP v ORP Slaný

Projekty

Mediatéka

--------------------
--------------------
 

Fotogalerie

Evropský zemědělský fond rozvoje venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí